pzpc2020_formularz_tlo.png

Zostań partnerem akcji

Nabór partnerów z Poznania i okolic trwa. Udział wziąć mogą przedsiębiorcy oferujący vouchery na produkty i usługi turystyczne, a także instytucje i organizacje, chcące zaprezentować swoją ofertę on-line.

Ze względu na szczególne okoliczności zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z zespołem organizacyjnym „Poznania za pół ceny” pod adresem polceny@plot.poznan.pl lub na Facebooku akcji. Podchodzimy do każdej oferty indywidualnie i staramy doradzić jak ją najlepiej przygotować.

Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna prowadzi szereg działań o takim charakterze już od marca. Należy do nich udostępnianie wiarygodnych informacjami na portalu www.poznan.travel, organizacja telekonferencji i szkoleń, reprezentacja branży w spotkaniach z Polską Organizacją Turystyczną i Ministerstwem Rozwoju. To także promocja dostępnej oferty turystycznej. Na portalu Poznan.travel można znaleźć informacje o możliwościach wirtualnego zwiedzania Poznania i katalog lokali oferujących posiłki na wynos lub z dowozem.

 

Więcej informacji:

e-mail: polceny@plot.poznan.pl | tel.: +48 661 622 046

👉 Wypełnij formularz i zostań partnerem akcji 👈

 

Najczęściej zadawane pytania:

Czy udział w akcji jest płatny?

Udział Partnerów jest bezpłatny.

 

Kto jest organizatorem akcji?

Organizatorem akcji jest Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna.

 

Kto ponosi koszty działań marketingowych prowadzonych przez organizatorów akcji?

Wszelkie koszty działań marketingowych prowadzonych przez organizatorów ponoszone są przez Miasto Poznań i Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną.

Czy moja oferta pasuje do akcji "Poznań za pół ceny"

Jeśli masz wątpliwości czy Twoja oferta wpisuje się w charakter akcji to napisz do nas (polceny@plot.poznan.pl) lub zadzwoń (+48 61 878 5887).
 

Jak zgłosić swoją ofertę?

Wystarczy zapoznać się z krótką instrukcją i wypełnić formularz.

 

Czy moja oferta zostanie zaakceptowana?

Organizator akceptuje oferty wpisujące się w turystyczny charakter akcji, ale nie ma obowiązku akceptowania wszystkich nadesłanych ofert.

 

Skąd mogę pobrać materiały reklamowe i jak z nich korzystać?

Organizator udostępnia Partnerom banery reklamowe i plakaty elektroniczne dostępne do pobrania w zakładce "Dla mediów". Materiały te podlegają ochronie prawnej i nie mogą być w jakikolwiek sposób modyfikowane. W szczególności niedopuszczalne jest kadrowanie materiałów i wycinanie ich fragmentów, umieszczanie na nich logotypów, napisów oraz fotografii, zmiana proporcji boków czy modyfikacje kolorów.

Skontaktuj się z nami jeśli:

  • masz wątpliwości czy tego rodzaju promocja jest Ci potrzebna,

  • masz wątpliwości czy dasz radę utrzymać jakość usług przy tak dużym zainteresowaniu.